Oferta archiwalna

Spawarka inwertorowa Sherman 225GDS Synergia - zestaw

Oferta archiwalna

2 075,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


Spawarka inwertorowa Giżycko, Sherman DIGIMIG 225GDS Giżycko, metoda MIG/MAG Giżycko

Synergiczna spawarka DIGIMIG 225GDS jest najbardziej innowacyjnym na rynku polskim urządzeniem do spawania ręcznego stali i metali kolorowych metodami MIG/MAG, MMA (elektrodą otuloną) i Lift TIG.Urządzenie skierowane jest do zawodowców ceniących wysoką jakość i niezawodność. Stosowane może być również do lutospawania cienkich (do 3 mm) blach ocynkowanych. Dzięki zmianie polaryzacji urządzenie pozwala spawać metodą MIG/MAG z zastosowaniem zarówno standardowych drutów w osłonie gazów ochronnych jak i samoosłonowych drutów proszkowych.


Spawarka umożliwia podłączenie uchwytu typu Spool Gun (SG) z zamontowanym w nim mini podajnikiem drutu i szpulą D100 drutu stalowego lub kolorowego, dzięki czemu można spawać dwoma różnymi drutami bez konieczności przezbrajania urządzenia.


Cyfrowe sterowanie pozwala na pełną regulację parametrów, dynamiki łuku, charakterystyki oraz manualnego lub synergicznego trybu pracy w metodzie MIG/MAG. Zastosowanie w spawarce ustawień synergicznych dla stali zwykłej i nierdzewnej oraz stopów aluminium AlMg5 i AlSi5 znacznie upraszcza jej obsługę i pozwala na użytkowanie przez osoby z mniejszym doświadczeniem oraz hobbystów.


W trybie MMA można regulować ARC FORCE, HOT START oraz wyłączać VRD.


Urządzenie posiada pamięć ostatniego ustawienia, czyli po jego wyłączeniu i ponownym załączeniu przywracane są ostatnio ustawione parametry oraz możliwość zapamiętania 40 zestawów ustawień (po 10 dla każdej metody spawania + 10 dla ustawień trybu manualnego MIG/MAG) z osobnym wyświetlaczem numeru programu.


Na wewnętrznej stronie pokrywy komory szpuli umieszczony został skrócony poradnik dla spawacza ułatwiający bieżąca obsługę urządzenia.
Wyposażenie standardowe :


Uchwyt spawalniczy TW-15/3m


Przewód masowy
Pakiet akcesoriów 3 :


preparat antyodpryskowy SPAWMIX 400ml


drut spawalniczy SG2 0,8 mm / 5,0 kg


reduktor gazu Magnum MINI 2 manometry


butla z mieszanką ARG/CO2 8 litrów (nowa, pełna, 10-letnia legalizacja, kołpak chroniący zawór)


przyłbica samościemniająca APS-510G


przewód elektrodowy 3,0 m


rękawice spawalnicze MIG 1 para


dysza gazowa 2 szt.


końcówka prądowa 5 szt.
Przedmiot fabrycznie NOWY, posiadający 12/24 miesięcy gwarancji.
Do KAŻDEGO zakupu FAKTURA 23% VAT lub PARAGON!
MOŻLIWA WYSYŁKA ZA POBRANIEM KURIEREM


Ważne do: 2019.10.22, wyświetleń: 67

nr ogłoszenia: 18184