Diagnostyka oraz skuteczna terapia boreliozy


Diagnostyka oraz skuteczna terapia boreliozy/neuroboreliozy wraz z koinfekcjami.

Rezerwacja wizyty: 602 423 700

Opinie o naszej pracy: https://www.znanylekarz.pl/piotr-wyrozebski/specjalista-medycyny-naturalnej-diagnostyk-terapeuta/ketrzyn

Opócz klasycznych testów z krwi warto wykonać badanie elektrodermalne. Metodę określa się reakcją organizmu na określone impulsy elektromagnetyczne podawane przez diagnostę w tym przypadku wielu rodzajów bakterii borelii oraz koinfekcji, bez znaczenia na miejsce, w jakim się ukryły!

Badanie pokazuje nie tylko ich obecność ale także stopień zakażenia, co jest kluczowe dla doboru terapii.

Badanie jest bezbolesne i trwa ok. 30 minut.

TERAPIA

Nowoczesną metodą leczenia boreliozy jest terapia falami elektromagnetycznymi. Podczas 3 godzinnego zabiegu przekazywana jest fala elektromagnetyczna. Kształt fali sygnału jest odwrócony o 180 stopni, co powoduje zniszczenie bakterii. Dodatkowo pętla magnetyczna ma za zadanie rozbicia cyst do tzw. infekcji wolnej.

Reasumując, pętla rozbija cysty a terapia falami elektromagnetycznymi zabija bakterie z rozbitych cyst, dzięki czemu, klient odzyskuje siłę, ustępują bóle stawów i kości.

Terapia ma bardzo wysoką skuteczność! Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie w zależności od przypadku.

Podstawowa seria to z reguły 10 zabiegów wykonywanych raz/dwa razy w tygodniu. W większości przypadków już po 2-3 zabiegach są widoczne efekty, ustępuje ból, wraca ruchomość kończyn, znika obrzęk, schodzi gorączka.

Rezerwacja wizyty: tel. 602 423 700

Gabinet Terapii Naturalnych
ul. Traugutta 7 (I piętro DH Centrum)
11-400 Kętrzyn
www.analiza-zdrowia.pl


Ważne do: 2018.07.11, wyświetleń: 1146

nr ogłoszenia: 16664